Księgowość online

Chmura to wirtualny przenośny dysk danych. Można na nim umieścić np. zdjęcia faktur, nie trzeba się martwić że się zepsuje czy też że zapomnimy go zabrać z domu. Chmura daje nam dostęp do danych z każdego miejsca na świecie gdzie dociera Internet.

Wszystkie kwestie związane z podatkami załatwicie Państwo bez wychodzenia z domu. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy we wszystkim co związane jest z księgowością zyskacie Państwo święty spokój i czas na skupienie się na prowadzeniu swojej działalności. Sporządzimy dla Państwa prawidłową dokumentację, obliczymy składki ZUS i podatki oraz będziemy Państwa reprezentować.

Oferujemy Państwu współpracę z realnym księgowym, zyskacie Państwo wygodę i stały całodobowy dostęp do Państwa faktur w naszej chmurze.

Jeśli chmura nie bardzo Państwa przekonuje proponujemy przekazywanie dokumentów wykorzystując wiadomości e-mail, kurierem lub Pocztą Polską – wybierzcie Państwo opcję optymalną i najwygodniejszą dla siebie.

Wyniki rozliczeń podatkowych prześlemy na Państwa adres e-mailowy. Współpraca z naszym biurem będzie dla Państwa bezpieczna bo przejmujemy odpowiedzialność za prawidłowość wykonywanych rozliczeń ponadto posiadamy ubezpieczenie OC.

Proponujemy Państwu współpracę w spokojnej i miłej atmosferze zobacz na opinie naszych Klientów. [ Kliknij ]

 

Księgowość on-line