Opinie

Profesjonalna obsługa, wiedza i kompetencje. Zdecydowanie polecam.

Kertigo Studio Dariusz Laszczak

Trafiłem do biura Pani Izabeli Picher z polecenia znajomych i wiem już, że zostanę na dłużej. Biuro charakteryzuje się rzetelnością, terminowością i kompetencją kadry pracowniczej w zakresie wykonywanych usług i obowiązków. Nigdy nie miałem poczucia braku solidności i skrupulatności w rozliczaniu mojej firmy. Podkreślić należy szczególnie skuteczną i miłą komunikację oraz otwartość w relacjach z klientem. Świadczone usługi są na wysokim poziomie i spełniają wszelkie moje oczekiwania i potrzeby.

Daniel Drąg

Przesyłam do biura skany dokumentów. W biurze bywam raz w roku. Panie wykonują wszystko terminowo, pomagają w problemach oraz odpowiadają na pytania w sposób zrozumiały z cierpliwością Anioła Stróża. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Małgorzata Wójcik

Współpracujemy od wielu lat zawsze wszystko jest na czas i co najważniejsze bez problemów. Jeżeli czegoś nie rozumiem Pani Izabela zawsze chętnie pomaga w rozwiązaniu problemu wyjaśniając tak żebym zrozumiał. Więc jeżeli ktoś szuka biura podatkowego z profesjonalnym podejściem do klienta to Polecam.

ELEKTRIMECH Krzysztof Orzeł

Jestem właścicielem jednoosobowej firmy remontowo-budowlanej. Od półtora roku wszystkie sprawy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, a więc prowadzenie ewidencji, obliczanie składek zus, podatku powierzyłem Pani Izabeli Picher-Ruszyńskiej. Od pierwszego dnia współpraca z Biurem układa się znakomicie, Panie które pracują w Biurze zawsze są miłe, uśmiechnięte i służą swoją pomocą, wszystkie sprawy załatwiane są na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić to Biuro innym osobom potrzebującym pomocy księgowej.

Mirosław Leńczowski

Biuro Rachunkowe Pani Izabeli Picher-Ruszyńskiej prowadzi księgowość mojej firmy Beskidzkie Centrum Psychologiczne. Jestem bardzo zadowolona z usług Biura, Panie dokładnie wyjaśniają każda kwestię, służą pomocą i są ogromnym wsparciem na każdym kroku. Nie wyobrażam sobie początków mojej działalności bez pomocy Biura. Usługi są świadczone terminowo, współpraca układa się doskonale, Panie w każdej chwili są gotowe odpowiedzieć na pytania i rozwiązać wątpliwości. Są świetnie rozeznane w obowiązujących przepisach. Dzięki Paniom z Biura Rachunkowego Izabela Picher-Ruszyńskiej prowadzę firmę w spokoju o kwestie księgowe. Zdecydowanie polecam!

Anna Bizoń Beskidzkie Centrum Psychologiczne

Z Biurem Usług Rachunkowych Pani Izabeli Picher-Ruszyńskiej współpracuję od kilku lat. Jest to biuro godne polecenia w związku z miłą i fachową obsługą. Mogę liczyć na wsparcie merytoryczne i konkretne rozwiązania problemów finansowo - księgowych, a z Paniami z biura zawsze mile się rozmawia.

Rafał Waligóra

Biuro prowadzi moje sprawy od 2005 roku. Zawsze współpraca układała się dobrze. Dokumenty rozliczone w terminie i wszystkie informacje dostarczone na czas. Żadnych problemów z kontrolami skarbowymi. Dobry kontakt z pracownikami biura i miła obsługa, żadne pytanie czy wątpliwość nie zostały bez odpowiedzi. Wszystkie istotne informacje o zmianach w przepisach wysyłane na bieżąco drogą mailową a w sprawach pilnych kontakt telefoniczny.

Polecam współpracę z biurem rachunkowym Pani Izabeli Picher-Ruszyńskiej.

Tomasz Ługowski Beskid System

Do biura Pani Izabela Picher-Ruszyńskiej trafiłam 4 lata temu z polecenia koleżanki. Współpraca przebiega bez zarzutów, w serdecznej atmosferze. W mojej firmie przeprowadzono kontrolę prawidłowości rozliczeń podatku vat, wynik kontroli był następujący: sprawdzone okresy rozliczono zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rekomenduję biuro jako godne zaufania.

Barbara Kopeć "Camelia"

Z biurem Pani Izy współpracuję już od 11 lat i nie wyobrażam sobie prowadzić księgowości u kogoś innego! Zawsze pełen profesjonalizm i wzorowa obsługa klienta!

Daniel Kawka Fizjoterapeuta

15+

lat doświadczenia
w prowadzeniu biura usług rachunkowych

60+

miesięcznie obsługiwanych klientów
z różnych branż

5 mln

zł otrzymanych zwrotów
vat przez naszych
klientów

100+

urzędowych kontroli potwierdzających nasze kompetencje

40+

lat doświadczenia w pracy wszystkich członków naszego zespołu